Yükseltilmiş Zemin Kaplama

Yükseltilmiş Zemin Kaplama uygulaması, insanların kullanmak istedikleri bir alanın yaklaşık 100cm kadar (İdeal Zemin Yükseltme Ölçüsüdür. Zemin Daha Fazla da Yükseltilebilir.)  yükseltilmesine olanak sağlayan bir Zemin Yükseltme uygulamasıdır. Yükseltilmiş Döşeme uygulaması insanlara birçok olanak ve rahatlık sunmaktadır. Birçok çeşidi bulunan Yükseltilmiş Zemin uygulaması haliyle her alanda kullanılabilmektedir. Bir ofis için Laminat Kaplı Yükseltilmiş Zemin veya üzerine karo halı uygulaması yapılabilecek olan Alt Folyo-Üst Folyo Yükseltilmiş Zemin kaplama gibi alternatifler bulunurken bir okulun bilgisayar laboratuarına ise Alt Folyo veya Çelik Kaplı Panel – Üst Antistatik PVC Kaplı Yükseltilmiş Zemin ürünü ile yapılabilmektedir. Ayrıca Yükseltilmiş Döşeme uygulaması taşıyacağı yük oranına göre de farklılık göstermektedir. Kullanılacak zemin için farklı ağırlıklar söz konusu olduğu için Yükseltilmiş Zemin uygulamasının da bu kapsamda alternatifleri bulunmaktadır. Yükseltilmiş Döşeme nin 1M2 alan için yaklaşık 4 ton ağırlığı taşıyabilecek alt yapısı mevcuttur.

Yükseltilmiş Döşeme Çeşitleri

      

      

YÜKSELTİLMİŞ ZEMİN

    Zeminin betonarme tabanı üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturarak aradaki boşluğun mekanik, elektrik, havalandırma tesisatlarına ait boru, kablo ve kanal gibi malzemelerin istenildiği gibi düzenlenmesini olanak sağlar.
Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri: Mekan içerisinde herhangi bir yıkma, yeniden yapma gibi zaman ve para kaybına yol açan işlere gerek kalmaksızın istenilen noktaya hızla ulaştırılmasına olanak sağlayan bir yapı malzemesidir.
Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri: Zeminin ve mekanın ihtiyacına yönelik farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine cevap
verebilmektedir.

  • PVC Kaplı Yükseltilmiş Zemin

PVC kaplı panel alternatifleri; ofis,server–bilgisayar odaları gibi yoğun sirkülasyonunu olduğu bütün ticari alanlarda tercih edilmektedir.Kullanıcının ihtiyacına yönelik olarak üst yüzey kaplamasında heterojen/homojen ticari tip PVC zemin kaplamaları önerilmektedir. Panel alt yüzey kaplamalarında alüminyum folyo veya galvanize çelik kaplama alternatifleri bulunmaktadır.

  • Enkapsule Panel

Ofis ortamları için en dogru tercihtir. 0.5 mm Galvalize Sac ile Kaplı Çelik Panel 600x600x30 mm ebatlarında üretilmektedir.
Üzeri karo halı, karo pvc v.b istenilen kaplama ile modülerliği bozmadan kullanılmktadır. Müdahale gerekmeyen ortamlarda, laminat parke v.b ebatlı kaplama da kullanılmaktadır.
Fiyatları dekoratif üst  düzey kaplama seçenekleri ile en uygun yükssetilmiş döşeme panelidir.
ENKAPSULE PANEL TEKNİK ÖZELLİKLER
600x600x30-40 mm ebatlarındai Alt, Üst ve Yan Kenarları 0,5 mm Gaşvaniz sac(çelik) kaplı üretilmektedir.
Panel Ağırlığı: 925 kg/adet,
Çalışma Yükü: 3.81 kN (Emniyet Kat Sayı 3),
Maksimum Yük: 11,45 kN,
Yangın Sınıfı B1(30 dk),
Panel Yük Sehim Sınıfı 5C (3,05 mm)'dir.
ENKAPSULE PANEL AVANTAJLARI
En saglam panel modelidir.
Deformasyonu en zor ve en uzun ömürlü yükseltilmiş zemin panelidir.
Üst yüzey kaplama seçenekleri; Karo,Halı,Karo,Pvc v.b kaplama ile istenilen dekoratif ortam oluşturulmaktadır.
Sadece üst yüzey kaplama maliyetine tekrar kullanılmaktadır.
  • Alüminyum Folyo Kaplı Panel

Folyo kaplı Yükseltilmiş Döşeme panelleri, Alt ve Üst kaplama 0,02 mm ,0,05 mm veya 0,08 mm kalınlıkta Alüminyum Folyo, kenar bant 0,4 mm sert pvc ve 30 mm ve 38 mm kalınlıklarda üretilmektedir. Yükseltilmiş zemin döşeme Panel fiyatı en uygun panel seçeneği olup, yerden hacim bırakılması gereken alanlara uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. 
Yüksek Döşeme Folyo kaplı paneller üst yüzeylerine ayrı bir kaplama uygulanarak kullanılmaktadır. Panel uygulamasına istinaden, yerinde karo halı veya karo pvc uygulanmaktadır. Modüler yapının kullanılmayacağı, müdahale gerektirmeyen ancak yerden hacim istenen alanlarda üst yüzeye laminant parke, rulo pvc vb istenilen kaba ebatlı yapı ürünleri kaplanarak kullanılmaktadır. Fiyatları diğer seçeneklere göre çok daha ucuz ve kullanılan ürün kalite fiyat kıyası ile ofislerde öncelikli tercihtir. Yükseltilmiş zemin döşeme sistemleri arasında Enkapsüle panel ve Folyo kaplı panel ayrıca üst kaplama  gerektirmektedir. Folyo kaplı panellerin bir çok avantajı olup, en önemli avantajı fiyatı ve ileriye dönük üstüne gelecek kaplama ile kullanılmasına bağlı, alan içerisinde olası deformelerde sadece üst kaplama karo halı veya karo pvc maliyetine revize edilebilmesidir. Diğer Panel seçenekleri deforme olduğunda tekrar bir bütün halinde panel maliyeti oluşturmaktadır.

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz?

Facebook

Instagram

Youtube

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme, Pvc Zemin Kaplama, Homojen Pvc Kaplama, Heterojen Pvc Kaplama, Akustik Pvc Kaplama, Spor Pvc Kaplama, Pvc Yer Döşeme, Zemin Kaplama, Zemin Kaplama Fiyatları, Pvc Zemin Kaplama Fiyatları, Pvc Yer Döşeme Fiyatları, Karo Halı, Banka Karo Halı, Ofis Karo Halı, Yükseltilmiş Zemin, Yükseltilmiş Döşeme, Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme, Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme, Deka Zemin.

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız