Modern ofis ve çalışma ortamları için gereken Değişime Uygunluk faktörü, yükseltilmiş döşeme sistemleriyle çözüme ulaşmaktadır. Aynı zamanda modüler ara bölmeler kullanılarak ileride ihtiyaç duyulacak her türlü mekan değişikliği ve transferi kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin elbette farklı kullanım alanları vardır. Özellikle yeni yapılan modern binalarda, restore edilen eski binalarda kullanılmaktadır. Yükseltilmiş Döşeme Sistemi Avantajları konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin Ne Gibi Avantajları Bulunmaktadır?

Yükseltilmiş Zemin sistemlerinin kullanıcılara sunduğu bazı avantajlar vardır. Bu avantajlar ise kullanıcılara sistemin kurulduğu alanlarda sonradan yapılması gereken tadilat ve tamirat gibi işlerin herhangi bir masrafa gerek kalmadan kolaylıkla yapılmasını sağlayacaktır. Mesela tüm donanımsal malzemelerin ve önemli boruların alttan geçirilerek sonradan herhangi bir işlemde erişiminize kolaylık sağlanması amaçlanmıştır. Anti statik özelliğe sahip olduğundan ötürü statik elektriği deşarj etmeyi sağlayacaktır. Modüler bir sistem olmasından ötürü uygulama işlemleri oldukça basit ve montajı kolay bir sistemdir. Mimarlar açısından da alan içerisinde tasarımsal kolaylık sunacaktır.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri sayesinde siz de evinizde değişiklik yapmak istediğiniz zaman kırık dökük yıkıkla uğraşmadan evinizi değiştirebileceksiniz. Bundan ötürü döşemeler genellikle ofis ortamlarında tercih edilmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Yükseltilmiş döşeme fiyatları yaptıracağınız yerin yapısına, genişliğine ve yaptıracağınız malzemeye göre değişiklik gösterecektir. Bundan ötürüdür ki hiçbir firma sizin yaptıracağınız yeri görmeden, yaptıracağınız malzemeyi öğrenmeden fiyat teklifi veremez. Mesela laminat yükseltilmiş döşeme de kullanılan malzeme ile beton yükseltilmiş döşeme de kullanılan fiyat farklılık gösterecektir. Eğer ofis ortamınız geniş ise fiyat artacak, daha dar ise azalacaktır. Deka Zemin olarak kaliteyi uygun fiyatıyla sizlere sunuyor ve sizlerin memnuniyeti için elimizden gelen herşeyi yapmaya özen gösteriyoruz. Siz de bizi tercih ederek istediğiniz her çalışmayı yaptırabilir ve memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Sadece ofisinize değil, ev ortamınıza da yükseltilmiş döşeme yaptırma şansınız bulunmaktadır. Yükseltilmiş Döşeme, genellikle ofis ortamında, banka da ve sessiz olunması gereken yerlerde tercih edilmektedir. Kaliteyi, uygun fiyata almak için siz de bizi takipte kalabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız