Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, modern iş hayatında sizlere büyük esneklik ve kolaylık sağlayacaktır. Çok amaçlı olarak kullanımınıza yönelik tesisat, yoğun teknolojik yapıların tüm tasarım ve uygulamaları Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri kullanımının kaçınılmaz kılacaktır. Günümüzde hemen her mekanda bilgisayar ve veri transfer teknolojileri, mekanın estetik görünümünü bozmadan ve herhangi bir değişikliğe gerek kalmadan farklı kullanım yerlerine transfer edebilecektir. Son zamanlarda oldukça tercih edilen Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme sistemleri genelde ofis içlerinde tercih edilmektedir.

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri bilgisayarların, iş istasyonlarının, günlük ofis işleri aksamadan hızlı ve kolayca kurulum yapılmaktadır. Yer değişikliğine de imkan ve olanak sağlayacaktır. Mekanın herhangi bir noktasından elektrik, telefon, bilgisayar, ısıtma soğutma ve her türlü tesisat çıkışlarına imkan sağlanmaktadır. Yükseltilmiş Döşeme sistemleri ile betonarme zemin arasında olan zemin, her türlü tesisat geçişi için uygun olmakla beraber aynı zamanda klima ve iklimlendirme sistemleri yeterli bir hava yastığı oluşturulacaktır. 

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Nasıl Yapılır?

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme Nasıl Yapılır? Diye merak ediyorsanız eğer sizlere bilgi vermek istiyoruz. Laminat Kaplı Döşemeler genellikle su almayan, nemlenmeyen mekanlarda yapılması uygun olacaktır. Eğer böyle bir yere laminat kaplı döşeme yaptırırsanız unutmayın ki döşemeleriniz kısa süre sonra hasar görecek ve sizi mutsuz edecektir. Bundan ötürü yaptıracağınız mekana dikkat etmeniz gerekiyor.

Türkiye genelinde Yükseltilmiş Döşeme yapan sistemler arasında yer alan Deka Zemin, günümüze kadar başarılı bir şekilde çalışma yapmaya devam etmektedir. Gerek yurt içinde gerek ise yurt dışında yaptığı üretim yatırımları ile sektörde her zaman lider üreticisi olmuştur.

Bina betonarme tabanı üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturarak arada olan boşluğun mekanik, elektrik, havalandırma tesisatına ait boru, kablo ve kanal gibi malzemeleri mekan içerisinde herhangi bir yıkma ya da yeniden yapma gibi zaman ve para kaybına yol açan inşai işlere hiç gerek yoktur.

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme ahşap yüzeyden oluştuğundan ötürü genelde ofisler içerisinde tercih edilmektedir. Çok fazla ses yansıtmadığından ötürü sessiz ortamlar için uygun olan Laminat Kaplı Döşeme ile ilgili detaylı bilgilere Deka Zemin sayesinde ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız