Modern ofislerin son yıllarda en şık tercihlerinden biri de karo halı olmuştur. Bu tercihin en büyük sebebi pek çok avantaja sahip olmasıdır. Son zamanlarda ofislerin aranan ürünü olan Karo Halılar:

 • Ofislerde diğer zemin kaplama malzemelerine göre sıcak bir ürün olduğundan ötürü tercih edilmektedir.
 • Her türlü iç mekanda kolayca uygulanabilmektedir.
 • Kullanım açısından oldukça konforlu, pratik ve estetik bir görüntüye sahiptir.
 • Sesi emme özelliği sayesinde izolasyon sağlar.
 • Antistatik özelliği nedeniyle leke tutmaz ve yanmaya karşı dirençlidir.
 • Deforme olan parçaları diğer yedeğiyle siz bile değiştirebilirsiniz.
 • Uyguladığınız halının farklı bir yere montajı oldukça kolay olduğundan ötürü tercih edilmektedir.

Karo Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikle karo halı yaptıracağınız yeri doğru seçmeniz gerekmektedir. Bu konuda özellikle karo halı alacağınız yerden detaylı bilgi isteyin. Halının kolaylıkla temizlenebilir ve uzun ömürlü olması için dikkat etmeniz gereken en önemli konu, seçtiğiniz halının Polyamide ip ile üretilen halılardan olmasıdır. Eğer bu tarz bir halı seçmezseniz sonunda pişmanlık duyabilirsiniz. Deka Zemin olarak sizlerin memnuniyetine ve isteğine önem vermekte ve böylece çalışma göstermekteyiz.

Halıların bakımını yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Özellikle düzenli olarak elektrik süpürgesi ile süpürerek halıların üzerinde olan tozun ve kirin halının içerisine işlemesini engelleyin. Halının genel bakımını yapacağınız zaman kesinlikle ıslak olarak temizlemeyin. Genel temizliği de kuru olarak yapmanız halınızın uzun ömürlü olmasına olanak sağlayacaktır.

Sıvı Döküldü Şimdi Ne Yapacağım?

Diyelim ki halınızın üzerine sıvı bir şey döküldü. İlk yapacağınız şey ne olur. Direk bir bezle silmek mi? Sakın! Sıvı dökülmesi durumunda öncelikle kuruması beklenmeden elektrikli süpürgeyle çekin. Daha sonra da tampon uygulaması yaparak pamuklu bir bez ya da kağıt havlu vasıtasıyla sıvıyı emdirin. Bu uygulamayı, sıvı tamamen bitene kadar devam ettirin. Sıvı bittikten sonra bile o bölgeye kağıt havlu koyarak üzerine ağırlık koyun. Mesela bir kitap olabilir. Bir süre daha öyle bırakın. Eğer leke kaldıysa, halı yıkama şampuanı ile halının o bölgesini hafifçe silin. Ya da halı yıkama makinesiyle çekin. Eğer kimyasal veya buna benzeri lekeler varsa üzgünüm bu çözümler işe yaramayacaktır.

Yemek Döküldü Ne Yapacağım?

Eğer karo halınızın üzerine, yemek, ketçap, pasta ya da benzeri şeyler dökülürse hiç telaş etmeyin. Öncelikle dökülen malzeme neyse fazlalıklarını alın. Daha sonra halıya zarar vermeden sert bir cisimle kazınması kirin yüzeyden alınmasına olanak sağlayacaktır. Sonrasında ise o bölgeye halı şampuanı uygulayarak yukarıda anlatılan gibi emme ya da çekme yöntemi uygulayarak karo halı temizliği gerçekleştirebilirsiniz. Kalan leke için de yine kağıt havlu üzerine kitap koyarak ıslaklığın kurumasını sağlayın.

Deka Zemin Önerisi (Karo Halı Kullanım Alanları)

 • Yaşam alanlarının hemen her yerinde kullanılabilir,
 • Ofis çalışma alanları,
 • Okullar ve eğitim kurumları,
 • Oteller,
 • Sinema ve tiyatro salonları,
 • Havaalanı bekleme salonları,
 • Hastaneler ve özel klinikler,
 • Huzur evi ve çocuk bakım evleri,
 • Bankalar,
 • Butik Mağazalar

Karo Halı Kullanım Alanları, Deka Zemin güvencesiyle sizlere sunulmuştur. Eğer siz de yukarıdaki alanlardan herhangi birinde uygulatmayı düşünüyorsanız, hiç tereddüt etmeden firmamızı arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Karo Halı Döşemeleri yapmadan önce sizin yaptıracağınız yeri keşif ekibimizle gelip keşfediyoruz. Ondan sonra sizlere neyi nasıl yapacağımızı, ne kadar sürede tamamlayacağımızı ve maliyetinin ne olacağından bahsediyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti paradan daha önemlidir. Size bilgi verdikten sonra eğer kabul ederseniz bir gün belirleyerek o gün çalışmaları başlatıyoruz. Bitirme tarihini de çok fazla geciktirmeden gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Karo Halılar, paketler halinde oluşmaktadır. 1 paketin içerisinde toplamda 20 plaka bulunmaktadır. Eğer sık sık değiştirme gereksinimi duyuyorsanız mutlaka fazladan paket almanızı size öneririz. Değiştirme işlemi kolay olduğundan ötürü uzmana gerek duymadan siz bile değiştirebilirsiniz. En yoğun alanlarda bile kullanılabilecek olan karo halılar az yer kapladığından ötürü aldığınız yedekleri bile kolaylıkla saklayabileceksiniz. Peki yangın anında ne olacak diye soruyorsanız hiç tereddüt etmeyin. Yangına dayanıklı ürünlerimiz sayesinde can güvenliğiniz asla tehlikede olmayacaktır. Siz de karo halı döşetmeyi düşünüyorsanız eğer mutlaka firmamıza uğramadan karar vermeyin. Deka Zemin alanında öncü bir marka olduğundan ötürü sizleri memnun edecektir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız