Genellikle ticari alanlar için tercih edilen Karo Halılar, 40x40, 50x50 ya da 25x100 Gibi farklı parçalar halinde imal edilmekte. Polyamid ve polipropilen iplik çeşitleriyle üretimi gerçekleştirilen Karo Halı Yapan Firmalar arasında Deka Zemin ön plana çıkmaktadır. Karo halılar iki farklı kısımdan oluşmaktadır. Birincisi Taban kısmı, ikincisi ise iplik kısmı. Her daim müşteri memnuniyeti için emek sarf eden firmamızda Karo Halı Çeşitleri farklılık göstermektedir.

Karo Halı Çeşitleri

Karo Halılar, ofislerinizi, iş yerlerinizi güzelleştirmeniz için sizlere yardımcı olacaktır. Elbette Karo Halıların da bazı çeşitleri vardır. İşte, Karo Halı Çeşitleri…

 • Barbados
 • Bali
 • Malta
 • Palma
 • Hawaii
 • Tahiti
 • İbiza

Barbados Karo Halı

Barbados Karo Halı özellikle ofis, otel ve konferans salonları için tercih edilen çeşitlerimizdendir. Dayanıklı, kontrat tipi iplikler ile üretilmektedir. Güçlendirilmiş taban ile birleştirildiğinde daha uzun ömürlü bir ürün ortaya çıkacaktır. Barbados karo halılar paketler halinde muhafaza edildiği için yüksek katlı binalarda bile nakliyesi kolay olacaktır. Eğer ofisiniz için Barbados karo halı siparişi verecekseniz mutlaka birkaç paket fazladan alın. Kullandığınız zaman aşırı zarar göre halıları yerinden çıkararak yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Bali Karo Halı

Karo halılar, çeşit çeşit ve renk renk tasarıma sahiptir. Modüller tasarımı sayesinde çeşit çeşit döşeme şemasını sizlere sunarak farklı zemin tasarımları elde edebildiğiniz gibi renkleri de birbiriyle karıştırma imkanına sahipsiniz. Bali Karo Halı, kalın bir taban ile üretilmesinden ötürü laminat parke, rulo pvc gibi ürünlerden çok daha üstün performans gösterecektir. Ayak sesimi oldukça engellenecek, ses yankılanması da azaltılacaktır.

Malta Karo Halı

Ayağınızın altında konforlu olarak duran ve gün boyu yorgunluğunuzu etkileyen önemli faktörlerden biri olan Karo Halı döşemesi sizlerin ofis ortamında rahat etmenizi sağlayacaktır. Malta Karo Halı, sert bir zeminde dolaşmak istemeyen kişiler için harika bir seçim olacaktır. Bilirsiniz ki sert bir zemin üzerinde dolaşmak, eklemlerinizin zorlanmasına yol açacaktır. Ek olarak düşme ve kazalarda hafifletici bir etkisi de bulunmaktadır. %100 iplikten yapılan Malta Karo Halı, bütçesini düşünenler için harika bir seçim olacaktır.

Palma Karo Halı

İnsan sağlığının önemini belirleyen Halı Kalitesini sizlere sunan Deka Zemin olarak, Palma Karo Halı Döşemesi sizler için yapıyoruz. Yaşamınıza renk, sağlık ve konfor kazandıracak olan bu karo halılar 50x50 boyutta üretilmektedir. Leke tutmaya palma karo halı genelde ofis ortamı için, tercih edilmektedir.

Hawaii Karo Halı

%100 Polypropleyn ya da Polyamid Solution Dyed iplikten üretilen ve Polyflex tabana sahip olan Hawaii Karo Halı antistatik yüklemeye sahiptir. Ürünün minimum ebatı 50x50 cm boyutunda olurken sizin isteğinize göre boyutu değişmektedir. Tesis dünyadaki en yeni teknolojiyle donatılmış olan 5-15 yıl garantili olarak piyasaya sunulmuştur. Otel tabanında da kullanılan Hawaii Karo Halı döşeyen firmalar arasında yer alan Deka Zemin, sizleri memnun etmek için çaba sarf etmektedir.

Tahiti Karo Halı

Yangın standartlarına uygun olarak döşemesi yapılan Tahiti Karo Halı, farklı renk ve desenleri sayesinde tasarımsal uygulamalarda kullanılabilmektedir. Isı ve ses izolasyonu sağlayan karo halılar aynı zamanda sizlere konfor ve kaliteli görünüm sağlayacaktır. Karo, Rulo ve Plank formlarında üretilen karo halılar, suya ve leke tutmaya oldukça dayanıklı bir yapıda üretilmektedir.

İbiza Karo Halı

Aslında tüm kapalı alanlarda kullanılabilen İbiza Karo Halı genellikle ofis zeminlerinde tercih edilmektedir.  Karo Halılarımızın bazı sertifikaları da mevcuttur. Bu sertifikalar firmamızı daha kaliteli hale getirirken, aynı zamanda sizlerin tercih yapmasını kolaylaştırmaktadır. Performans ve maliyet bakımından bütçeniz için artı bir özelliğe sahip olan İbiza Karo Halılar, var olan görünümünü uzun yıllar boyunca korumaktadır.

Karo Halı Kullanım Alanları

Tüm kapalı alanlarda kullanılabilen karo halılar genellikle bazı alanlarda tercih edilmektedir. Hemen hemen her ticari alanda tercih edilen karo halılar, sessiz olunması gereken zeminlerde tercih edilmektedir. İşte başlıca karo halı kullanım alanları…

 • Ofis Zeminleri
 • Banka Şube ve Yönetim Ofis Zeminleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluş Zeminleri
 • Hava alanı – Hava limanı Zeminleri
 • Kongre Salon Zeminleri
 • Tiyatro Salonu Zeminleri
 • Sinema Salonu Zeminleri
 • Fuar Alanı Zeminleri
 • Otel Karo Halı Zeminleri
 • Restoran Zeminleri
 • Mağaza – Showroom Zeminleri

Sizde sitemizde yer alan Karo Halı Zemin Kaplama Koleksiyonlarımızı inceleyebilir, beğendiğiniz karo halı dekorasyonu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız