İstanbul Yükseltilmiş Döşeme

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme

DEKA Zemin Kaplamaları ile en kaliteli, en ekonomik Yükseltilmiş Döşeme fiyatlarını karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz! Pvc zemin kaplama denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktan ve İstanbul dahil tüm Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme firması olarak biz,

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize pvc zemin kaplama alanında kaliteli hizmet sağlıyoruz.

      

       

    

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme denildiği zaman zemin kaplama firmaları arasında lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Yükseltilmiş Döşeme fiyatları ile hızlı ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Yükseltilmiş Döşeme yaptırmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak. DEKA Zemin Kaplamaları, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Zemin Kaplama sektöründe Yükseltilmiş Döşeme hizmeti vermektedir.

 

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme - DEKA Zemin Kaplamaları

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları hakkında çok çeşitli teklifler söz konusudur.

Firmamız, 2003 yılından bu yana siz değerli müşterilerine - Karo halı - Yükseltilmiş Döşeme ve Pvc Zemin Kaplama alanlarında hizmet vermeye başlamış, son 10 yıldır bu anlamda kurmuş olduğu sahada görevli çalışma arkadaşlarıyla beraber profesyonel anlamda hizmetini geliştirmiş bulunmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme, hastane, okul, kreş ve Spor salonları gibi mekanlar için özel üretime tabi tutularak üretilen bir Zemin Kaplama çeşididir. Hastaneler için kullanılan pvc yer döşeme uygulamaları Heterojen Pvc Zemin Kaplama ve Homojen Pvc yer kapama olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama genel olarak hastanelerin koridorlarına ve bekleme odalarına döşemesi yapılırken, Homojen Pvc Zemin Kaplama uygulaması ise özellikle ameliyat odaları ve x-ray cihazlarının bulunduğu odalar için kullanılmaktadır.
 

Aynı zaman da bu odalar için iletken pvc zemin kaplama uygulaması da kullanılmaktadır. Iletken pvc zemin kaplama uygulaması yapılırken alt kısmına özel teller uygulanarak yüzeye çıkabilecek elektrik dalgalanmalarını minimuma indirgeyerek doktorlara ameliyat anın da rahat bir ortam hazırlamaktadır. Okullar için genel de 2mm Heterojen PVC Zemin Kaplama Uygulaması ile 2mm Akustik Pvc Yer Döşeme uygulaması yapılmaktadır.

3mm Akustik Zemin Kaplama heterojen PVC Kaplama ya göre biraz daha esnek bir yapıya sahip olduğundan ilköğretim okullarında veya anasiniflarinda tercih edilmektedir. Aksi taktirde okullar için genel olarak 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama uygulaması yapılmaktadır.
 

Spor salonları için özel olarak üretilen ve 3mm den başlayıp 15mm e kadar devam eden Pvc Zemin Kaplamalar mevcuttur. Spor Pvc Zemin Kaplamalar Basketbol sahalari, Volaybol sahalari ve Futbol sahaları gibi mekanlar için ayrıcalık katan üzerlerine Saha Çizgi Boyama imkanı veren özel zemin kaplama ürünleridir. Spor Pvc yer kaplamalarında en kaliteli marka Tarkett Omnisport Pvc Zemin Kaplama ile Grabo Pvc Zemin Kaplama markalarıdır.
 

Özellikle Tarkett Omnisport Pvc Kaplama Türkiye de sağlık ve Spor bakanlığı acısından kabul görmüş ve bayındırlık pozlarına uygunluk gösterilen en çok tercih edilen zemin kaplama çeşididir.
 

Pvc Zemin Kaplama Markaları:

  • Tarkett Pvc Zemin Kaplama
  • Beefloor PVC Zemin Kaplama
  • Amsrong Pvc Zemin Kaplama
  • Grabo Pvc Zemin Kaplama


Türkiye'de zemin kaplama alaninda genel de bu markaların ürünleri satılmaktadır. Pvc Zemin Kaplama Fiyatları açısından en pahalı marka Tarkett Pvc Zemin Kaplama markasına aitken en düşük Pvc Zemin Kaplama Fiyatı ise Beefloor PVC Zemin Kaplama markasına aittir. (Bu fiyatlandırma Tarkett-Beefloor karşılaştırmalı ve genel olarak ifade edilmiştir.)


Karo Halı ve Yükseltilmiş Döşeme

Karo Halı ve Yükseltilmiş Döşeme uygulaması birbiri ile bağlantılı olan 2 ayrı Zemin Kaplama uygulamasıdır. Birbirlerinden bağımsız oldukları gibi bir çok zemin de birlikte de kullanılırlar. Yükseltilmiş döşeme yapılan birçok zeminin üst kısmına sonradan karo halı uygulaması yapılır. Kullanim acısından da birbirlerine benzerlik gösterirler karo halı modelleri genel de 50x50 ebatlarında iken Yükseltilmiş Döşeme Kaplama modelleri ise 50x50 ve 60x60 ebatlarındadır.
 

Ancak Yükseltilmiş döşeme uygulaması için genelde 60x60 Sunta Özlü Paneller kullanılmaktadır. Karo Halı Fiyatlari zemin kaplama uygulamaları arasında düşük maliyetli olması ve deforme olan parçalarının rahatlıkla yenisiyle değişim imkanı sunması gibi özelliklerinden dolayı ofis binaları ve banka binaların da sıkça tercih edilmektedir.
 

Yükseltilmiş Döşeme uygulaması ise zemini yükseltme olanağı taşıdığı için özellikle elektrik kaplanlarının geçtiği özel sistem odaları, elektrik odalari ve bilgisayar odaları gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ofislerde görünümün daha sık olması açısından sıkça tercih edilen bir Zemin Kaplama uygulamasıdır.
 

Kullanilan malzemeleri cok cesitlilik gosterdiginden Zemin Kapamam Fiyatları açısından en yuksek fiyata sahiptir. Yükseltilmiş Döşeme uygulaması aynı zaman da kendi içerisin de belli sınıflara ayrılmaktadır:

  • Alt Folyo Üst Folyo Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme
  • Alt Çelik Üst Laminat Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme
  • Alt Çelik Üst PVC Kaplı Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme

vb. gibi çeşitleri mevcuttur.


Deka Zemin firması olarak Tüm bu uygulamalar için siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar, Özlerimizde başarılar dileriz.
 

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme İletişim

İstanbul bölgesinde Yükseltilmiş Döşeme yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deka Zemin Kaplamaları olarak biz sizlere, ucuz pvc yer döşemesi, zemin kaplama ve Yükseltilmiş Döşeme ile halı kaplama hizmetleri sağlıyoruz. Siz de kaliteli ve uygun fiyatlarla bu hizmetlere sahip olmak, Yükseltilmiş Döşeme yaptırmak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için 0212 699 1 360 telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme fiyatı, İstanbul Yükseltilmiş Döşeme fiyatları, İstanbul Yükseltilmiş Döşeme uygun, İstanbul Yükseltilmiş Döşeme fiyatları 2020, İstanbul Yükseltilmiş Döşeme 2020 fiyatları, Yükseltilmiş Döşeme İstanbul fiyatları, İstanbul Yükseltilmiş Döşeme , istanbul Yükseltilmiş Döşeme fiyatları, Yükseltilmiş Döşeme istanbul, zemin kaplama fiyatları, pvc zemin kaplama istanbul, yükseltilmiş döşeme, Yükseltilmiş Döşeme, iç mekan zemin yükseltme, halı kaplama, halı kaplama fiyatları, yer döşeme kaplama, yer döşeme pvc, yer döşeme halısı, Yükseltilmiş Döşeme fiyatları, Yükseltilmiş Döşeme fiyat, Yükseltilmiş Döşeme İstanbul, Yükseltilmiş Döşeme modelleri

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız