Pvc Zemin Kaplama Nedir.

Pvc Zemin Kaplama denilince akla gelen ilk düşünce sağlık ve dayanıklılık olma yönündedir. Pvc Zemin Kaplama uygulamaları sağlık açısından özel üretime tabi tutulan ve yoğun trafik alanları için özel olarak üretilen bir üründür. Pvc Zemin Kaplama ismi piyasada aynı zamanda Antibakteriyel Pvc Zemin Kaplama ve Antistatik Pvc Zemin Kaplama gibi kelimelerle de ifade edilebilmektedir. Bu ürünler özellikle hastaneler, okullalar, kreşler, spor salonları ve ofis binalarında kullanılmaktadır. Hastanelerde genellikle ameliyat odaları ve x-ray cihazlarının bulunduğu odalar için Homojen Pvc Zemin Kaplama kullanılırken geri kalan bölümlerine genellikle Heterojen Pvc Zemin Kaplama Uygulaması Kullanılmaktadır. Homojen Pvc ile Heterojen Pvc arasında sağlık açısından herhangi bir fark bulunmazken aralarındaki tek fark kullanılan malzeme ile alakalıdır. İki üründe aynı malzeme ile üretilir fakat Homojen Pvc tek katmanlı bir ürün iken Heterojen Pvc iki katmanlı bir ürün olmakta ve üst yüzeyi belli bir mikron olarak Pvc ile kaplanırken geri kalan alt tabakası ise özel sıkıştırılmış plastik süngerle kaplanmaktadır. Hastanelerin dışında okullarda iç bölümler için 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama, Anasınıfları İçin 3mm Akustik Pvc Zemin Kaplama ve Spor Salonları için genelde 4,5 mm den başlayıp 15 mm’e kadar devam eden Spor Pvc Zemin Kaplama ürünleri kullanılmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama Markaları

Türkiye’de kullanılan Pvc Zemin Markalarının başında Tarkett Pvc Zemin Kaplama Ürünleri ile Beefloor Pvc Zemin Kaplama Ürünleri gelmektedir. Beefloor Pvc Zemin Kaplamaları 2mm Homojen Pvc Zemin Kaplama ve Heterojen Pvc Zemin Kaplama ile sınırlı duruken Tarkett Pvc Zemin Kaplama ürünleri çok çeşitlilik göstermektedir. Beefloor Joker PVC Zemin Kaplama ise bir Heterojen PVC Zemin Kaplama türüdür. Kolay temizliği ve yoğun trafiğe dayanıklı olmasından dolayı özellikle hastane ve okul gibi mekanlar da çokça tercih edilmektedir.

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri

  • Tarkett Homojen Pvc Zemin Kaplama
  • Tarkett Heterojen Pvc Zemin Kaplama
  • Tarkett Akustik Pvc Zemin Kaplama
  • Tarkett Spor Pvc Zemin Kaplama
  • Tarkett Karo Pvc Zemin Kaplama gibi ürünleri mevcuttur.

Diğer Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri ise Z-Floor Pvc Zemin Kaplama, Amstrong Pvc Zemin Kaplama ve Grabo Pvc Zemin Kaplama gibi ürünlerdir.

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Pvc Zemin Kaplama Fiyatları kullanıldıkları marka ve türlerine göre farklılık göstermektedir. Türleri bakımından en pahalı Pvc Zemin Kaplama ürünü 15 mm olan Spor Pvc Zemin Kaplama iken en ucuz Pvc Zemin Kaplama ürünü ise 2mm Heterojen Pvc Zemin Kaplama ürünüdür. Spor Pvc Zemin Kaplama ürününden sonra fiyat olarak , fiyatı yüksek olan ürün Homojen Pvc Zemin Kaplamadır. Homojen Pvc Zemin Kaplama kendi içerisinde çok çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Özellikle ameliyathane odaları ve x-ray cihazlarının bulunduğu odalar için kullanılan Antistatik Homojen Pvc Zemin Kaplama Fiyatları oldukça yüksektir. Bu ürünlerin fiyatları hemen hemen Pvc Spor Zemin Kaplama fiyatlarıyla eşdeğerdedir. Pvc Zemin Kaplama Fiyatlarında ise Marka olarak yaklaşık en yüksek fiyat sıralaması sırasıyla şöyle gelmektedir:

  • Tarkett Pvc Zemin Kaplama
  •  Grabo Pvc Zemin Kaplama Fiayatları
  • Amstrong Pvc Zemin Kaplama Fiyatları
  • Beefloor Pvc Zemin Kaplama Fiyatları ve
  • Z-Floor Pvc Zemin Kaplama Fiyatlarıdır.

Deka Zemin - Pvc Zemin Kaplama Hizmeti

Deka Zemin olarak Pvc Zemin Kaplama hizmetinin tüm ürün grupları için uygulamalarımız mevcut olup, yaklaşık 17 yıllık süreçte kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz doğrultusunda bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan ve bu alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

    

beefloor pvc zemin kaplama

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız