Yükseltilmiş Döşeme Hizmetleri

Yangın durumuna, korozyona, suya ve neme dayanıklı olan ayrıca kalsiyum sülfat veya beton özlü çelik kaplı yükseltilmiş döşeme sistemleri Deka Zemin güvencesiyle üretilmektedir. Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin en önemli avantajları arasında ise modüler olmaları, ihtiyaç halinde kablo-tesisat gibi sistemlere müdahale imkanı sağlanmaktadır. Yaygın şekilde kullanılan Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri genellikle okullar, ofisler, kamu binaları, sistem odaları, bilgi işlem merkezleri ve bankalar gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Yükseltilmiş Döşeme sistemleri farklı şekillerde yapılmaktadır. Bu şekiller;

  • Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
  • Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
  • Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme
  • Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme
  • Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme

PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Üstü ticari olarak üretilen PVC Kaplı Yükseltilmiş Döşeme, altında alüminyum folyo veya galvanize çelik ile kaplanmıştır. Kenarları PVC Kenar bandı ile çevrelenmiştir. 30 mm yüksekliğinde yonga levhadan üretilen bu panel, zemin kullanımı için tasarlanmış ve uzun ömürlüdür. Yüksek aşınma dayanımına sahip PVC malzemeler işe kaplanarak üretilen bu döşeme oldukça kullanışlıdır.

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Laminat Kaplı Yükseltilmiş Döşeme, server odası, bilgisayar odası ya da bazı yönetici ve idari mekanlarda tercih edilmektedir. Renk seçenekleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan yükseltilmiş döşeme panellerinde önceden renk ve desen seçimi yapılmalıdır. Yangına dayanıklı malzemeler kullanılan Laminat kaplı yükseltilmiş döşemeler genellikle sessiz ortama sahip olmak isteyen kişiler ve firmalar tarafından üretilmektedir.

Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme üstü ve altı da alüminyum folyo ile kaplanmış olmasına karşın kenarları PVC Kenar bandı ile çevrelenmiştir. 30 mm yükseklikte yonga levhadan üretilmiş olan bu paneller, serbestçe döşenebilen, karo halı ve karo PVC Kaplama ürünlerine gerekli alt yapıyı oluşturmak adına tasarlanmıştır. Kolaylıkla uygulanabilen, binaya ekstradan yük getirmeyen Folyo Kaplı döşeme, genel ofis alanlarında kullanılmaktadır.

Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme

Aslında yükseltilmiş döşeme panelleri iki kısma ayrılmıştır. Sunta Özlü yükseltilmiş döşeme paneli ve beton özlü paneller. Öncelikle sizlere sunta özlü paneller hakkında bilgi verelim.

Sunta özlü yükseltilmiş döşeme genellikle altı da üstü de 0.5 mm galvaniz saç kaplı panellerden oluşmaktadır. Enkapsüle adı verilen yani bilinen adıyla suntanın bir metal tavanın içerisine sıkıştırılmasından meydana gelecektir. Bu tip panellere ayrıca B1 sınıfı panel adı verilecektir. Genellikle yangına dayanımı 30 dakika ya da daha az olacaktır. Eğer sunta çıplak olarak altı alüminyum olarak üretilmişse bu panelin yangına dayanıklılığından bahsetmek yanlış olacaktır. Alüminyum folyonun yangına dayanıklılığı yok denecek kadar az olacaktır.

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme içerisinde Kalsiyum Sülfat Özlü olan Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme A1 sınıfında yanmazlığa sahiplerdir. Kullanılan malzemeler hiçbir şekilde tutuşmazlar ve yangını durdururlar. Betonun elbette taşıma özelliği yoktur. Yalnızca saçın mukavemetinin kaybolmamasını sağlayacaktır. Sırf betondan oluşan panellerde asıl taşıyıcı olan şey betondur. 90 dakika kadar yangına dayanıklı olarak üretilen bu ürünler yüksek kaliteli bir yükseltilmiş döşeme sistemidir.

Yükseltilmiş Döşeme Avantajları

Yükseltilmiş döşeme, bina zemini üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturmak ve oluşturulmuş olan boşluğun içerisinden mekanik, elektrik tesislerine ait malzemelerin zaman ve para kaybetmenize olanak sağlayan inşaat işlerine ihtiyaç duymaksızın istediğiniz noktaya ulaşmasını sağlayan bir yapı malzemesidir. Elbette her üründe olduğu gibi bu üründe de bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela kesinlikle ıslatmamanız gerekiyor. Hafif nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Ağır yükü üzerinde taşımamanız gerekiyor. Bu gibi şeyleri yaptığınız takdirde döşemeniz sizi biraz üzebilir.

Yükseltilmiş Döşeme Avantajları Arasında:

  • Mekanlarda sonradan yapılması gereken değişikliklere kolay adapte olursunuz,
  • Bütün kablolama, boru tesisatı, döşeme altından geçecektir.
  • Anti-statik olduğu için statik elektriği deşarj eder.
  • Modüler bir sistem olması nedeniyle kolay uygulanır.
  • Mimarlar için serbest tasarım imkanı sağlar.  

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları, kullanılan malzemenin ve uygulama yapılacak olan mekanın özelliklerine göre farklılık gösterecektir. Siz de yükseltilmiş döşeme fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizde yer alan online destek ekibimizden bilgi alabilir ya da iletişim numaramızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizden bilgi aldıktan sonra uygun gününüzde alanında uzman keşif ekibimiz döşeme yaptıracağınız mekana gelerek sizlere net bir fiyat çıkaracaktır.

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme, Pvc Zemin Kaplama, Homojen Pvc Kaplama, Heterojen Pvc Kaplama, Akustik Pvc Kaplama, Spor Pvc Kaplama, Pvc Yer Döşeme, Zemin Kaplama, Zemin Kaplama Fiyatları, Pvc Zemin Kaplama Fiyatları, Pvc Yer Döşeme Fiyatları, Karo Halı, Banka Karo Halı, Ofis Karo Halı, Yükseltilmiş Zemin, Yükseltilmiş Döşeme, Folyo Kaplı Yükseltilmiş Döşeme, Pvc Kaplı Yükseltilmiş Döşeme.

  Üreticiden Ucuza Alın

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tecrübe Sahibi Ekiplerimizle Profesyonel Hizmet Vermekteyiz.

Amacımız öncelik le müşteri memnuniyeti olup daha sonra kar gütmektir. Yapmış olduğumuz işlerden kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimler sayesin de özellikle Pvc Zemin Kaplama, Yükseltilmiş Döşeme, Karo Halı ve Süpürgelik uygulamalarında profesyonel çözümler sanmaktayız.

Teknik bilgi için 0533 931 50 65 ile iletişime geçebilir siniz.

 

Zemin Kaplama Resimleri İçin Tıklayınız